/Files/images/berejna/126_9749.JPG


/Files/images/berejna/IMG_5841.JPG/Files/images/berejna/IMG_5840.JPG/Files/images/berejna/126_9750.JPG
/Files/images/berejna/IMG_5839.JPG/Files/images/berejna/IMG_5836.JPG/Files/images/berejna/IMG_5835.JPG/Files/images/berejna/126_9754.JPG/Files/images/berejna/126_9751.JPG
20 листопада ми святкуємо Всесвітній день дитини.

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім'ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Соціальним педагогом школи Бережною В.М. було організовано зустріч для учнів 7-х класів із спеціалістом служби у справах дітей Луманецькою В.В. на тему: «Права дитини», та начальником центру сім’ї, дітей та молоді Бриж О.Р., яка провела чудову лекцію на тему: «Права дитини та обов’язки» для учнів 9 класів.

Цього дня ми приєднуємось до світової спільноти і вітаємо наших дітей, цвіт і надію нашої нації, наше теперішнє і наше майбутнє, будівничих своїх держав і світу в цілому. Бажаємо нашій стокрилій юні наснаги для нових звершень і перемог, світла і добра на всіх життєвих дороговказах!

Кiлькiсть переглядiв: 314

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.