Великдень в Україні

2019-04-26

/Files/images/001/velikden_v_ukran/DSCN3220.JPG

/Files/images/001/velikden_v_ukran/DSCN3224.JPG/Files/images/001/velikden_v_ukran/DSCN3226 (4).JPG/Files/images/001/velikden_v_ukran/DSCN3227.JPG

Великдень в Україні

Разом із пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Ці свята пов’язані зі стародавніми віруваннями, звичаями. Головним святом весняного циклу є Великдень – одне з найурочистіших свят християн і пов’язане воно з воскресінням Ісуса Христа.

Ознайомити своїх підшефних (2-Бклас класний керівник Сокольник В.М.)зі звичаями, традиціями і обрядами святкування Великодня, значенням писанки взялися учні 6-Б класу (класний керівник Козир Л.М) .

Діти дізналися про те, коли і чому відзначають Вербну Неділю, чим треба займатися впродовж тижня перед Паскою. Учні згадали легенди про назву свята , про крашанки, дізналися, що означають малюнки на писанках, про значення кольорів та про фарби із природних барвників.

Зав.бібліотекою підготувала книжкову виставку та відео про господиньку, що пече паски за старовинними рецептами; як правильно розмальовувати драпанки, крапанки, мальованки; найбільші рекордні писанки у Дніпрі із пап’є-маше, Канадську писанку і найсучаснішу – 3D в Коломиї.

Святкового настрою додавали пасхальні пісні та очікування Великодніх дзвонів.

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.