«Відкриваємо для себе Біблію».

2019-04-23

/Files/images/001/vdkrivamo_dlya_sebe_blyu/DSCN3193.JPG

/Files/images/001/vdkrivamo_dlya_sebe_blyu/DSCN3196 (2).JPG/Files/images/001/vdkrivamo_dlya_sebe_blyu/DSCN3197.JPG/Files/images/001/vdkrivamo_dlya_sebe_blyu/DSCN3200.JPG/Files/images/001/vdkrivamo_dlya_sebe_blyu/DSCN3202.JPG

«Відкриваємо для себе Біблію».

23 квітня 1995 року ЮНЕСКО узаконило свято Всесвітнього дня книги та авторського права, оскільки він є датою смерті видатних письменників світового значення - Вільяма Шекспіра, Інки Ґарсіласо де ла Веґи, Моріса Дрюона, Халлдора К. Лакснесса, Володимира Набокова, Жозефа Пла і Мануеля Вальєхо. Це свято має на меті сприяти поширенню задоволення від книжок і читання. Щороку цього дня у всьому світі проводять святкування, мета яких— визнати чарівну силу книг, що є зв'язком між минулим і майбутнім, мостом між поколіннями та культурами. З цієї нагоди в Нововоронцовській ЗОШ №1 зав. бібліотекою Топчій В.М. та в переддень великого свята Воскресіння з учнями 3-А класу(класний керівник Калич Г.М.) був проведений захід «Відкриваємо для себе Біблію».

Дві тисячі років вивчає Святе письмо людство, то і ми теж прилучилися до цього багатства. Діти дізналися, що таке Біблія, хто її написав, що до неї потрібно ставитися дуже шанобливо, її потрібно цінувати, берегти. Діти читали біблійні історії, як складалися відносини між Богом та людиною, міркували та аналізували прочитане. Як підсумок заходу переглянули мультфільм «Супер книга, Біблія».

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.