/Files/images/Малюнки 032.jpg

Романишина Ірина Михайлівна закінчила Херсонський Державний педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської у 1991 році за спеціальністю «Російська мова та література». У Нововоронцовській ЗОШ №1 працюю з 1992року. Вчитель I категорії.

¨«Світова література» - навчальний предмет, об’єктом вивчення в якому є кращі твори та головні етапи розвитку світового літературного процесу. Головною метою вивчення предмета є залучення школярів до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури.

У роботі застосовую ефективні прийоми, запозичені із різних методичних систем. Наприклад, окрім традиційних прийомів роботи з текстом, використовуються також інтерактивні ("Мікрофон", "Броунівський рух", "Продовж речення", "Займи позицію", "Метод ПРЕС", робота у групах, парах).

Прийоми, що сприяють розвитку критичного мислення школярів: гронування, складання сенкана, кола Вена, щоденник подвійних нотаток тощо.


¨
¨
Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.