Нашій альма-матер – 50!


Організатор : Адміністрація навчального закладу


Дата початку: 30.10


Дата завершення: 31.10


Час початку: 08:00


Місце проведення заходу: Нововоронцовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1


Опис :

Нашій альма-матер – 50!

27 жовтня свій 50-річний ювілей гучно відзначила Нововоронцовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1! Цей навчальний заклад має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку в майбутньому. Упевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками, благодійниками. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Зі стін цієї школи вийшли 2743 талановитих випускників, 89 з яких отримали золоті медалі, 44 – срібні. Можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими та духовно багатими людьми.

Школа - це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги, які щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

До підготовки ювілею залучився весь педагогічний колектив під керівництвом директора школи Семеліт О.В. Було зібрано фотоматеріали, спогади колег про шкільне життя з усіх 50–ти випусків, які потім оформили у стінгазети. Привітали школу-ювілярку своїми виступами випускниці школи сестри Валерія та Вікторія Дев`ятки, учні Комунального закладу «Нововоронцовська музична школа» Федорак М., Рудай В., Грек О., Онищенко Р., Тетеря Г.

Лилося піснею учнівське та вчительське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато людей завітало на свято, витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ. Кожне слово, сказане господинею свята, – директором Оленою Володимирівною Семеліт карбувалося в пам’яті випускників, бо воно – про них, про їхнє життя і про одвічну любов – рідну Нововоронцовську школу №1.

Після урочистої частини свята гості пішли коридорами школи, розглядали виставку осінніх композицій, приурочену до іменин школи, стенди з фотосвітлинами, затримуючись біля фотографій, впізнавали, ділились враженнями. Відвідали класи, сіли за парти, згадали друзів, шкільні витівки, безпечну молодість, дивувались плинності часу. Адже півстоліття для людини – це океан емоцій, що сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, внуків, правнуків… Панувала надзвичайно тепла, щира та зворушлива атмосфера.

Дуже приємно, коли відчуваєш, що про тебе хтось дбає, хтось допомагає. Школа розвивається, міцніє, здобуває авторитет. Щирих привітань, подарунків та побажань на адресу ювілярки було дуже багато — і від випускників школи різних років , і від батьків - сьогоднішніх та колишніх її учнів, і від партнерів закладу. Упевнено крокує в майбутнє навчальний заклад, завдячуючи Ігору Вікторовичу Колихаєву, депутату Херсонської обласної ради, який подарував школі чудову сучасну актову залу. На святковому концерті були присутні люди, які організовували ремонт актової зали: директор будівельної організації «Дісбуд» Павло Олександрович Козирєв, головний інженер Ігор Володимирович Сідько, виконроб Ігор Іванович, комерційний директор Олександр Олександрович Романюк.

Ми вдячні за добре серце і за допомогу нашим випускникам– підприємцям: Вінник Віктор Вікторович, Янішевський Микола Семенович, Літвінов Андрій Євгенович, Літвінова Інна Леонідівна, Капуста Олександр Васильович, Ленартович Іван Борисович, Бабенко Віталій Миколаєвич, Чебаненко Микола Володимирович, Гусенко Ігор Анатолійович, Шевченко Єгор Сергійович, Шевченко Дмитро Сергійович, Доценко Андрій Васильович, Ходков Олександр Миколайович, Синьогуб Андрій Миколайович, Петриченко Віталій , Каневський Олександр Михайлович. Випускники 1977-го року і 1994-го року школи було зроблено подарунок у вигляді відеозйомки святкового вечора; від випускника 1999 року Скрипника Андрія - лазерний принтер. У тому числі школа отримала гарні подарунки – мультимедійне та музичне обладнання від благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Свої щирі вітання адресували на честь ювілею школи Тітаренко Василь Петрович - голова Нововоронцовської районної державної адміністрації, Марчук Володимир Володимирович - селищний голова, Семенюк Наталія Миколаївна – радник голови Нововоронцовської районної ради, Фоменко Тетяна Михайлівна - начальник відділу освіти Нововоронцовської районної державної адміністрації. Усі вони говорили багато щирих, теплих слів, вітали з ювілеєм. А ми, у свою чергу, горді з того, що поруч з нами люди, які дбають про школу не тільки у свято, а й підтримують протягом усього навчального року. Від імені випускників з вітальним словом звернулися Сащенко Олег Ігорович та Мовсесян Сона Манвелівна. Усі виступаючі говорили про ту особливу атмосферу, яка панує в цьому закладі, та великий професіоналізм його педагогічного колективу. Подяку висловлюємо організаторам святкового концерту - заступнику директора з виховної роботи Коляді Нелі Володимирівні та Матвіївій Ользі Глібівні.

Свято закінчилось, стихли коридори, а школа вже чекає нового дня, щоб знову сповнитись дитячим гомоном і нишком спостерігати за сьогоденням.
З ювілеєм тебе, рідна школо! Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, моя шкільна домівко! Зі святом усіх нас!

Учителі Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

П. М. Тряпкіна, А. В. Годун, С. М. Мовсесян